REMMERS EPOXY ST-100


ПРОЗРАЧНАЯ, НЕ СОДЕРЖАЩАЯ РАСТВОРИТЕЛЬ И НОНИЛФЕНОЛ, СМОЛА ШИРОКОГО СПЕКТРА ПРИМЕНЕНИЯ.Купить
ADLER Lignovit LasurУНИВЕРСАЛЬНЫЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ОТДЕЛКИ ДРЕВИСИНЫ ОТ КОМПАНИИ ADLER.Купить
ПЕСОК Окрашеный кварц


КВАРЦЕВЫЙ ПЕСОК — ЭТО МАТЕРИАЛ, ПОЛУЧЕННЫЙ ДРОБЛЕНИЕМ И РАССЕВОМ БЕЛОГО КВАРЦА. ПОСЛЕ ЧЕГО ОКРАШЕН СОГЛАСНО КАРТЫ ЦВЕТОВ RAL K7.

Купить
Duomit DUOMIT FLOW


ДЛЯ ПОДГОТОВКИ ПОВЕРХНОСТИ ПОЛА ПОД УКЛАДКУ ПОКРЫТИЙ (ТОЛЩИНА СЛОЯ ОТ 3 ДО 40 мм).Купить
АНКОР Анкопласт Е-201

ПРИМЕНЯЕТСЯ КАК ОСНОВНОЙ СЛОЙ БЕЗШОВНЫХ ПОЛИМЕРНЫХ ПОКРЫТИЙ ТОЛЩИНОЙ 0,5 - 3 мм ДЛЯ ПОЛОВ РАЗЛИЧНОГО НАЗНАЧЕНИЯ.

Купить
CAPAROL DISBOXID 420 PRIMER

ПРОЗРАЧНАЯ 2-КОМПОНЕНТНАЯ ЭПОКСИДНАЯ СМОЛА ДЛЯ ГРУНТОВКИ МИНЕРАЛЬНЫХ ОСНОВАНИЙ, С МИНИМАЛЬНОЙ ЭМИССИЕЙ.

Купить

Featured products

Lorem ipsum presta shop amet

Матеріали для наливних підлог

Найбільш затребуваною послугою в сучасному світі вважається будівництво. В кожному місті щорічно відбувається зведення безлічі будівель і споруд, в яких перебуватимуть квартири або офіси, склади або виробництва.

Будинок для людини - це в першу чергу його особистий простір, де він вважається господарем. Прийшовши додому після роботи, кожен бажає відпочити від повсякденної метушні. Щоб створити в будинку затишок і тепло необхідно зробити хороший ремонт, придбати якісні меблі, і звичайно ж, підібрати правильні предмети інтер'єру.

Як для будівництва, так і для ремонту треба використовувати якісні, перевірені будівельні матеріали. Зайшовши до нас на сайт, кожен Клієнт зможе придбати тільки найкращі якісні матеріали за доступними цінами.

Основним елементом будь-якого інтер'єру вважаються підлога, тому на підлогу варто звертати особливу увагу. Підлога виконує як захисну функцію, як елемент декору, а також зберігає тепло і затишок в домі. При виборі матеріалу для підлоги варто приділяти особливу увагу якості матеріалів, так як від його якості залежить як довговічність так і естетичність.

Існує багато різних видів покриттів, серед них наливні 3D підлоги набирають все більшу і більшу популярність. Для облаштування такої підлоги Вам знадобляться спеціальні прозорі смоли, без яких неможливо одержати 3D підлогу.

Матеріал для декоративних наливних підлог є так само одним з популярних матеріалів, який можна придбати у нас. Варто тільки зайти до нас і серед усього асортименту підібрати підходящий матеріал. Ознайомитися з характеристиками товару завжди можна на нашому сайті. Якщо виникнуть труднощі з вибором або питання, то наші консультанти завжди готові надати кваліфіковану допомогу. В асортименті магазину Ви так само завжди знайдете будівельні гідроізоляційні матеріали, які стануть незамінним помічником у будівництві та на довгі роки захистять Вас від вологи.

Завдяки нам полімерні матеріали марок Remmers, Caparol, Ceresit, Thomsit, Duomit, Universum, Анкопласт, Аквахім доступні кожному. Звертайтеся за зазначеними номерами телефонів, і ми обов'язково допоможемо придбати найкращі матеріали облаштування Вашого будинку або Вашого виробництва.