Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
  • -5%
АКВАХИМ ПУ-БР 2К Полиаспортат
  • АКВАХИМ ПУ-БР 2К Полиаспортат

АКВАХІМ ПУ-БР 2К Поліаспортат

39,996 €
38,00 € Збережіть 5%
з податком

Поліаспортат застосовується в якості первинних і вторинних гідроізолюючих безшовних мембран. Покриття АКВАХІМ ПУ-БР 2К Поліаспортат відрізняє висока міцність, твердість, помірна гнучкість, високий опір абразивному зносу, дії хімічних речовин, таких як масла, нафтопродукти, солі.

Упаковка
В наявності
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Призначення:
Призначений для влаштування підлог і фарбування стін у виробничих приміщеннях, підприємств харчової промисловості, підприємствах торгівлі та громадського харчування, готелях, виставкових залах, розважальних установах, автосервісах і паркінгах, складах і підсобках. АКВАХІМ ПУ-БР 2К Поліаспортат застосовується в якості первинних і вторинних гідроізолюючих безшовних мембран. Покриття АКВАХІМ ПУ-БР 2К Поліаспортат відрізняє висока міцність, твердість, помірна гнучкість, високий опір абразивному зносу, дії хімічних речовин таких як масла нафтопродукти солі. Покриття має стійкість до ударно-деформаційних та вібраційних дій. Покриття морозостійко, здатне витримувати значні циклічні перепади температур.

Склад:
АКВАХІМ ПУ-БР 2К Поліаспортат представляє собою двокомпонентний склад на базі поліаспартичних полімочевинних еластомерів розроблений спеціально для пристрою високоміцних індустріальних підлог універсального типу а також гідроізоляційного захисту об'єктів різного призначення.

Упаковка: основа - металеві відра об'ємом 20 л, затверджувач - поліетиленові каністри.
Витрата: Теоретична витрата, при шарі 0,3 мм - 0,360 кг.
Заходи безпеки: Компоненти покриття не містять в своєму складі легкозаймисті рідини та розчинники. Застосовувати в добре вентильованих приміщеннях. Уникати вдихання, попадання в очі і на шкірні покриви.

chat Коментарі (0)