Пігментовані покриття

Пігментовані покриття

Кольорові наливні підлоги

У нашому інтернет магазині ми допоможемо Вам так підібрати матеріали, щоб Ви могли оформити підлогу так, як Вам підказують ваші уявлення та індивідуальні побажання до покриття!

Вибір можливостей для підлоги, а також дизайн покриття безмежний (1688 відтінків палітри RAL або 1950 відтінків палітри NCS комбінуються з декоративною колекцією чіпсів і різноманітністю кольорового кварцового піску та мармурової крихти)

Прийняти правильне рішення можете тільки Ви, а от прийняти правильне рішення це ціле мистецтво. Епоксидні кольорові покриття для наливних підлог це Ваша індивідуальність.

Кольорові покриття для наливних підлог можна побачити практично скрізь, в магазинах, офісах, торгових центрах, складських та логістичних центрах і т.д. Адже епоксидні кольорові покриття застосовуються як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, наносяться практично на всі основи, так само на покриття, яке вже давно експлуатується. Епоксидні покриття стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, можуть бути матовими або глянцевими, антислизькими або декоративними.

Наливні епоксидні безшовні підлоги найчастіше застосовуються там, де поверхня повинна володіти стійкість до стирання, необхідністю забезпечення антистатичного захисту або спеціальними санітарно-гігієнічними вимогами. Це найчастіше виробничі, складські приміщення і офіси з високим експлуатаційним навантаженням. Основою для наливних підлог найчастіше є бетонні підлоги. Однак є суттєві вимога до міцності бетонної підлоги, так як епоксидне покриття є тонкошаровим покриттям і при нанесенні на неміцний бетон істотно втрачає свої як міцнісні, так і експлуатаційні характеристики.

У нашому інтернет магазині Вам швидко та професійно допоможуть підібрати необхідний матеріал, що максимально задовольняє Вашим вимогам до фінішного покриття. Ми відправимо продукцію в будь-яку точку України.

Телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів, які є на сайті, і ми допоможемо Вам завжди зробити тільки правильний вибір.