Матеріали отсічної гідроізоляції

 • Kiesol
  Available

  Рідкий зміцнюючий концентрат для силікатизації, не містить розчинників.

  Reduced price! 12,11 €
 • Крем Remmers Kiesol C
  Available

  Горизонтальне відсічення проти підіймаємої вологи з кладки.

  On sale! 77,49 €
 • Жидкость Remmers Kiesol iK
  Available

  Водоразчинний концентрат для горизонтального відсічення на силоксановой основі.

  On sale! 79,28 €
Матеріали отсічної гідроізоляції

При новому будівництві сучасних будівель, ремонті старих, а також реставрації будівель необхідно використовувати відсічну гідроізоляцію, яка виконує завдання з зупинки вологи на капілярному рівні.

При підвищеній вологості відбувається відволоження несучих елементів, деформація і відшарування штукатурного і оздоблювального шарів. Застосування відсічної гідроізоляції по периметру споруди є найбільш ефективним методом гідроізоляції, яке пов'язане з усуненням капілярної вологи в фундаментах і стінах приміщень.

Відсічна гідроізоляція може використовуватися:

 • якщо присутній надлишковий тиск грунтової вологи, з боку конструкції фундаменту;
 • - якщо підвищена вологість грунту;
 • - якщо приміщення розташовані нижче позначки грунту;
 • - при вологій цеглі та ін.

Відразу після проведення грунтовочної силікатизації необхідно виконати відсічну гідроізоляцію. Для того щоб запобігти впливу вологи на стіни, по всій стіні намокання вище на 20-30 см здійснюють горизонтальну відсічку. По периметру всієї будівлі просвердлюють технологічні отвори під кутом 20 ° -45 °, в них закачують ін'єкційний суміш для відсічної гідроізоляції. Після чого отвори заповнюють розчином, який відновлює міцність стіни.

Матеріали підбираються у відповідності з технічними завданнями і особливостями виконуваних робіт.

Фахівці КД-ГРУП допоможуть Вам швидко і професійно підібрати необхідний матеріал, що максимально задовольнить Ваші вимоги. Ми відправимо продукцію в будь-яку точку України.

Телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів, які є на сайті, і ми допоможемо Вам завжди зробити тільки правильний вибір.