Категорії

Бренди

 • Розпродаж!
 • -5%
Universum Лак П 03 Мат
 • Universum Лак П 03 Мат

Лак Universum П 03 Мат

15,94 €
15,14 € Збережіть 5%
з податком

Двокомпонентний поліуретановий світлостійкий матовий лак на водній основі для декоративного оздоблення та захисту полімерних покриттів від зносу.

Упаковка
В наявності
Кількість

 • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
 • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
 • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

ОПИС МАТЕРІАЛУ
Двокомпонентний поліуретановий світлостійкий матовий лак на водній основі для декоративного оздоблення та захисту полімерних покриттів від зносу.

ЗАСТОСУВАННЯ

 • Universum® Лак застосовується всередині і зовні приміщень спільно з іншими матеріалами серії Universum® Компаунд, а також самостійно для:
 • - Додаткового захисту поверхні підлоги від стирання
 • - Захисту від стирання кольорових чіпсів
 • - Обробки натурального або штучного каменю.

Universum® Лак П 03 Мат можливо застосовувати скрізь, де застосовуються полімерні покриття, особливо рекомендується використовувати лак на об'єктах з підвищеними декоративними вимогами і піддаються сильному зносу.

 • ПЕРЕВАГИ
 • - Висока зносостійкість і довговічність.
 • - Високі адгезійні властивості.
 • - Не містить органічних розчинників, без запаху.
 • - Безпечний матеріал для професійного застосування.


ВИТРАТА

100 ? 150 г / м2 на один шар. Для підвищення зносостійкості необхідно нанести другий шар з тією ж витратою.

Вимоги до основи
При нанесенні лаку на старе покриття, поверхня що покривається повинна бути ретельно вимита і знежирена.
З нового покриття необхідно видалити пил і забруднення будь-яким способом, що забезпечує суху і чисту поверхню для отримання хороших адгезійних властивостей.

ПІДГОТОВКА МАТЕРІАЛУ ДО РОБОТИ
Змішування компонентів МАТЕРІАЛУ
Добре перемішати компонент А електричним міксером, додати компонент Б і перемішувати протягом 2 ? 3 хвилин. При перемішування Universum® Лак П 03 Мат необхідно особливу увагу приділити матеріалу, що знаходиться на дні тари.
Відлік часу починають з моменту зливання компонентів.
Співвідношення компонентів вказано вище.

НАНЕСЕННЯ МАТЕРІАЛУ
Захисний лак наносять на повністю затверділі полімерні поверхні. Матеріал наносять рівномірним шаром без пропусків на чисту і суху поверхню велюровим або хутряним валиком, шпателем або розпилювачем. При нанесенні лаку необхідно використовувати тільки якісні велюрові валики щоб уникнути попадання ворсу в покриття. Одним із прийомів зниження ймовірності потрапляння ворсу є обмотка валика липкою стрічкою (скотчем) з наступним його видаленням разом з налиплим ворсом.

УВАГА! Universum® Лак П 03 Мат має специфічними реологічними властивостями і вимагає ретельного розподілу по поверхні, неприпустимо наявність пропусків лакової плівки на поверхні. Завданням при нанесенні лаку є створення шару лаку на всій поверхні (витрата див. вище), а не розкачування його по поверхні тонким шаром. В іншому випадку, при сушінні утворюється ділянки з різною товщиною шару і відповідно різним ступенем блиску. Нанесення досить товстого шару лаку забезпечує самовирівнювання плівки та отримання однорідно матовою поверхні.
Матовий ефект поверхні повністю проявляється через 4-10 годин залежно від температури.

СПЕЦІАЛЬНІ ВКАЗІВКИ
- Компоненти лаку реагують з водою і вологою повітря, тому необхідно оберігати матеріал і покриття до його затвердіння від дії води і атмосферної вологи, що конденсується.
- Матеріал має обмежений час використання.

ОЧИЩЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Інструменти промиваються теплою водою.

УПАКОВКА І ЗБЕРІГАННЯ
Матеріал поставляється в комплектній упаковці з двох металевих відер загальною масою 10 кг. Матеріал повинен зберігатися в сухому прохолодному місці при температурі від +5 ? С до +25 ? С.
Гарантійний термін зберігання в ненарушенной заводській упаковці - 6 місяців.
Увага! При зберіганні лаку Universum® Лак П 03 Мат можливо осідання матуючою добавки, яка зосереджується в нижній частині упаковки і при приготуванні лаку перед змішанням компонентів обов'язково повинна бути розподілена по об'єму. Відбувається це без значних зусиль і не вимагає спеціального інструменту.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
Під час робіт з матеріалом в закритому приміщенні повинна бути організована достатня вентиляція, не можна користуватися відкритим вогнем і проводити зварювальні роботи.
Матеріал може викликати подразнення шкіри. При недостатній вентиляції приміщення необхідно використовувати індивідуальні засоби захисту. При попаданні на слизову оболонку або в очі, негайно промийте великою кількістю води та зверніться до лікаря.

ЕКОЛОГІЯ
В рідкій фазі матеріал забруднює воду. Тому не прореагували залишки не виливати в воду або на грунт, а знищувати згідно з місцевим законодавством. Повністю затверділий матеріал може утилізуватися як твердий будівельне сміття.

chat Коментарі (0)