Категорії

Бренди

Remmers Crete TF
  • Remmers Crete TF

Смола Remmers Crete TF

0,00 €
з податком

Поліуретанове покриття для агропромислового комплексу, з стійкими до стирання наповнювачами.

В наявності 6537
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Remmers Crete TF - являє собою 3 - компонентну систему на основі поліуретанової смоли з мілкодисперсними, стійкими до стирання наповнювачами. Продукт має виняткову стійкість до дії органічних і неорганічних кислот, лугів, паливних рідин, гідравлічних масел, ароматичних і аліфатичних розчинників. Після переробки утворює гладку матову поверхню без блиску в різних колірних варіантах.

  • Сфера застосування:
  • - використовується в якості грунтовки або задруківки для поверхонь схильних високому хімічному, механічному і термічному впливу;
  • - дане покриття підходить для обробки місць зберігання хімікатів або харчових виробництв, складських приміщень, туалетів, лабораторій і т.д.

Властивості продукту:

  • - дуже стійко до кислот, чистячих засобів, засобів дезинфекції;
  • - стійко до лугів, рідинам і розчинників;
  • - дуже стійко до стирання (чудова стійкість до зношування досягається при нанесенні в 2 шари).

Вимоги до основи

Продукт Remmers Crete TF добре зчіплюється з бетонними поверхнями, стяжками підвищеної твердості і епоксидними смолами; розроблявся для використання як задруківки в лінійці продуктів Remmers Crete. Вміст вологи в основі не більше 5% при вимірі Tramex CME, не більше 6% при карбідному методі.

Підготовка основи

Для досягнення максимального зчеплення і повного прояву властивостей продукту потрібно належним чином підготувати основу. За допомогою відповідного інструменту механічним способом підготувати чисту, вільну від забруднюючих речовин поверхню з певним профілем шорсткості.

До нанесення Remmers Crete TF додаткове грунтування звичайно не потрібно. При обробці дуже неміцного або пористого бетону, підстава спочатку ґрунтується відповідним епоксидним продуктом Remmers.

Приготування суміші

Remmers Crete TF поставляється у вигляді трьох окремих компонентів. Спочатку повні обсяги смоли і затверджувача перемішуються змішувачем на низьких оборотах протягом 1 хвилини. Потім невеликими порціями вноситься повний обсяг третього компонента (добавки), після чого суміш перемішується ще 1-2 хвилини до досягнення однорідної консистенції без грудочок.

Співвідношення змішування

1,04: 0,85: 1,11 частин за масою.

Форма поставки

Пластикова упаковка 3 кг і 10 кг.

Витрата продукту

200-400 г/м?/шар

Зберігання продукту

В закритих оригінальних банках від виробника, не змішувати, не допускати замерзання. Термін зберігання 9 місяців.

chat Коментарі (0)