Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
ТОППИНГ Ceresit CF 56 QUARTZ
  • ТОППИНГ Ceresit CF 56 QUARTZ

ТОППІНГ Ceresit CF 56 QUARTZ

0,40 €
з податком

Зміцнюючи полімерцементні покриття-топінг для промислової підлоги

Упаковка
В наявності
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Ceresit CF 56 CORUNDUM - готова до застосування суха суміш на основі високоактивного цементу, мінеральних наповнювачів, добавок, пігментів і спеціального заповнювач - фракціонованого корунду з твердістю 9 за шкалою Мооса. Гранулометричний склад заповнювача оптимізований для забезпечення високих механічних характеристик покриття бетонної підлоги: міцності, ударо, зносостійкості, довговічності та ін. Ceresit CF 56 CORUNDUM застосовується для влаштування монолітних промислових підлог, підданих значним механічним навантаженням в складах, гаражах,
виробничих приміщеннях, авіаційних ангарах, гідроелектростанціях, на дорожніх покриттях і т. п.
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Товщина бетонної основи визначається в залежності від проектних навантажень, фізико-механічних властивостей ґрунтів і застосовуваних будівельних матеріалів відповідно до вимог СНиП 2.03.13-88, СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001, каталогу «Проектування і пристрій підлог », а також вказівками даного технічного опису. Для забезпечення експлуатаційних властивостей статі бетонну основу має містити 300-350 кг / м3 портландцементу марки М500 або М400 і мати марочну міцність на стиск 30 МПа (клас бетону В25). Осадка конуса бетонної суміші повинна становити 15-17 см, а водо-цементне відношення має перебувати в межах 0,5-0,55.
Пластифіковані добавки в бетонної суміші можуть використовуватися лише після того, як буде перевірено їх вплив на твердіння бетону і інші його властивості. Не рекомендується застосування добавок, що уповільнюють процес схоплювання і твердіння бетонної суміші. Товщина шару бетону повинна бути
не менше 100 мм. Бетон після укладання в «карти» ущільнюється вібраторами і вирівнюється за допомогою віброрейки або гладилок з довгими ручками. Надлишок води, яка виступила на поверхню, необхідно видалити гумовим скребком. Слід пам'ятати, що в залежності від умов твердіння бетонної суміші (висока температура повітря, вітер, протяги) швидкість схоплювання і втрати вологи з бетонної суміші може істотно змінюватися. У зв'язку з цим при виникненні труднощів з затіркою покриття-топінгу слід внести коригування до складу бетонної суміші шляхом зміни марки цементу, водоцементного відносини, гранулометріческогосостава наповнювачів.
ВИКОНАННЯ РОБІТ
Нанесення першого шару
Нанесення зміцнювача-топінгу виконується за допомогою спеціальних візків-дозаторів або вручну. Коли бетон затвердіє настільки, щоб глибина слідів від взуття на поверхні не перевищувала 3-4 мм, слід розсипати 2/3 кількості суміші Ceresit CF 56 CORUNDUM рівномірно по поверхні бетону. Як тільки розсипана суха суміш потемніє, ввібравши вологу з підстави і утворивши рівномірно зволожену поверхню, її необхідно затерти. Для цього можуть застосовуватися затирочні машини з цільними сталевими дисками, але при цьому необхідно переконатися, що бетонну основу має достатню щільність і стійкість до вібрації від машин, оскільки це може привести до Водовідділення і надмірного зволоження поверхні.
Нанесення другого шару
Відразу після завершення затирання першого шару покриття-топінгу слід починати процес рассипкі залишилася 1/3 кількості сухої суміші в напрямку, перпендикулярному нанесення першого шару. Як тільки матеріал потемніє, затріть поверхню за допомогою затирочної машини, повністю розподіливши вологу на поверхні. У разі укладання в складних умовах засипка першого шару повинна здійснюватися тільки з половиною кількості сухої суміші. Потім слід засипка двох окремих шарів, кожен з використанням залишилася половини кількості під прямим кутом один до одного.
краї ділянок
Особливу обережність і увагу слід приділити краях ділянок і кутах, оскільки вони схильні до значного стирання і зносу. Краї ділянок зазвичай зміцнюють одним із таких способів:
1. Відразу ж після вирівнювання свіжого бетону насипте суху суміш вручну з розрахунку 5 кг / м2 смугами шириною 10 см уздовж країв ділянок (т. Е. 0,5 кг на погонний метр).
2. Відразу ж після вирівнювання свіжого бетону видаліть шар бетону глибиною 10 мм по краях. Потім покладіть жорсткий розчин Ceresit CF 56 CORUNDUM, перемішавши його з чистою водою. Розчин потрібно ущільнити до повного об'єднання з бетоном підстави. Посилені таким чином ділянки в подальшому будуть зміцнені в процесі затирання фінішного шару.
Увага!
Затирання зміцнювача-топінгу в важкодоступних місцях слід виконувати вручну за допомогою дерев'яних або металевих терок. Остаточне шліфування затертої поверхні проводиться затирочними машинами з лопатями, які дають можливість отримати високу гладкість і глянцевость фінішного покриття-топінгу. При цьому потрібно стежити за правильним вибором кута атаки лопатей і швидкості їх обертання для того, щоб уникнути зриву свіжого покриття-топінгу. Затірку упрочнителя-топінгу важливо зробити до того, як упрочнитель почне схоплюватися. До висохлому бетону або затверділому Зміцнювачам-топінгами не можна додавати воду. Не пізніше 48 годин після нанесення зиіцнювача-топінгу сліду ет виконати нарізку деформаційних швів в бетонній підлозі, ширина шва повинна складати 3-5 мм, а глибина - від 30 мм до 1/2 товщини бетонної плити. З практичного досвіду випливає, що найбільш оптимальним є квадратна форма карт нарізки деформаційних швів з максимальним розміром 6 х 6 м.
Список літератури
Роботи слід виконувати при температурі основи від +10 ° C до +30 ° C і відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° C і відносній вологості повітря 50%.
Для захисту поверхні упрочнителя-топінгу і для догляду за бетоном рекомендується виконувати їх розтин спеціальними лаками, які створюють на поверхні плівку, здатну утримувати необхідну кількість вологи в бетоні для повної гідратації і рівномірного набору міцності. Не допускається застосування води, так як це може негативно вплинути на якість покриття (кольорові розводи на поверхні, неоднорідність зміцненого шару та ін.).
Роботи з нанесення зміцнюючих покриттів необхідно здійснювати з дотриманням правил техніки безпеки і застосуванням індивідуальних засобів захисту - спецодягу (комбінезон), рукавичок, захисних масок та окулярів.
Суміш Ceresit CF 56 CORUNDUM містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі слід захищати очі і шкіру. У разі попадання матеріалу на шкіру або в очі необхідно негайно змити його чистою водою. Уникайте вдихання продукту, так як це може призвести до подразнення дихальних шляхів.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на пристрій підлог. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.
ЗБЕРІГАННЯ
У фірмовій закритій упаковці в сухих прохолодних приміщеннях при температурі не нижче +5 ° С. При зберіганні слід уникати різких коливань температури і вологості, а також захищати від прямого сонячного світла. Термін зберігання складає 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці, при дотриманні рекомендованих умов зберігання.
УТИЛІЗАЦІЯ
Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.
Упаковку утилізувати як побутові відходи.
УПАКОВКА
Суміш Ceresit CF 56 CORUNDUM фасується в мішки по 25 кг.
chat Коментарі (0)