Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
  • -10%
Remmers Epoxy HD Color TX
  • Remmers Epoxy HD Color TX

Смола Remmers Epoxy HD Color TX

19,584 €
17,63 € Збережіть 10%
з податком

Тиксотропне пігментоване покриття на епоксидній основі, не містить нонілфенол і розчинників.

Упаковка
В наявності 6101
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Тиксотропне, пігментоване, двухкомпонентное покриття на основі епоксидної смоли Remmers Epoxy HD Color TX не містить нонілфенол і розчинників. Властивості покриття на основі епоксидної смоли Remmers Epoxy HD Color TX аналогічні Remmers Epoxy HD Color, за винятком обумовлених тиксотропною в'язкістю. Покриття на основі епоксидної смоли Remmers Epoxy HD Color TX застосовується в якості структурного покриття поверх грунтовки, кольорового або проміжного шару. Придає ефект антискользіння.

Сфера застосування

  • Структуроване тонке покриття для поверхонь, що піддаються механічним навантаженням і руху транспорту: - виробничі поверхні;
  • - складські приміщення;
  • - майстерні;
  • - цеху.


Властивості продукту

Пігментоване, стійке до механічних навантажень двокомпонентне покриття на основі епоксидної смоли:

- можливість нанесення продукту стоячи;
- стійкість до стирання;
- запобігає ковзанню;
- стійкість до хімічних навантажень;
- стійкість до механічних навантажень;
- фізіологічно нешкідливо;
- трудновоспламеняемость.

Вимоги до основи

Основа, як правило, промислова стяжка, повинна бути здатною витримувати навантаження, твердою, вільною від відокремлюваних частин, пилу, масел, жирів, залишків гуми та інших відокремлених частинок. Межа міцності поверхні основи на відрив повинен бути в середньому 1,5 МПа, міцність на стиск мін. 25 МПа.

Підготовка основи

Залежно від характеристик основи воно грунтується і вирівнюється шпаклівкою на сдир. Нижній шар повинен обов'язково відповідати відтінку і структурі наноситься.

Співвідношення суміші

84:16 по масовим часткам

В основний компонент А додати затверджувач В. Інтенсивно перемішати. Перелити суміш в іншу ємність і ще раз як слід перемішати. Готова суміш одразу ж наноситься на підготовлену поверхню, розподіляється по ній підходящим інструментом і відразу ж структурується.

Форма поставки

Банки з білої лудженої жерсті ємністю 10 і 25 кг.

Витрата продукту

Залежно від застосування мінімум 0,4-0,5 кг/м? епоксидної смоли.

Зберігання продукту

У вихідних закритих банках в незмішаному стані, в прохолодному місці, не схильному заморожуванню термін зберігання мінімум 9 місяців.

chat Коментарі (0)