Категорії

Бренди

Наливні підлоги

Купити Наливні підлоги в Києві. Доступні ціни

Полімерна підлога, Налівна підлога.

Якщо Ви остаточно вирішили, що бажаєте саме наливну підлогу для Вашого будинку, ознайомтесь з усіма перевагами:

  • міцність;
  • простота в догляді;
  • легкість при будь-якому способі прибирання.

Сьогодні існує кілька видів полімерних підлог. Існують поліуретанові і епоксидні наливні підлоги. Можна так само виділити і декоративні 3d підлоги.

Матеріали для декоративної наливної підлоги можна придбати в нашому інтернет магазині за доступними цінами в будь-який час. Вартість товару завжди мінімальна для постійних покупців, так як ми любимо робити Вам знижки.

Якщо бажаєте зробити свою кімнату, кабінет або інше приміщення оригінальним, тоді необхідно підбирати ексклюзивну наливну підлогу. Вона зробить Ваше приміщення незвичайним, красивим і головне неповторним.

При облаштуванні полімерних підлог використовуються смоли, як правило, епоксидні або поліуретанові. Купити епоксидну смолу у нас можна від німецького виробника Caparol, Remmers, в якості універсального матеріалу для ґрунтування і ремонтів підлоги, рекомендуємо Disboxid 420 EP Grund BF або Remmers ST 100. Це перевірений часом матеріал, відноситься до розділу ґрунтовка епоксидна. Так само у нас є епоксидна ґрунтовка для різних умов застосування, будь то волога, холод або метал, ми завжди запропонуємо тільки якісний матеріал.

Полімерні промислові підлоги все більше і більше використовуються на різних виробництвах, оскільки полімер прекрасно себе зарекомендував як:

  • - міцний;
  • - хімстійких;
  • - довговічний матеріал.

Ми готові відправити продукцію в будь-яку точку України.

Телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів, які є на сайті, і ми допоможемо Вам завжди зробити тільки правильний вибір.