Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
  • -5%
1-4 Розовая Rosa Corallo
  • 1-4 Розовая Rosa Corallo

1-4 Рожева Rosa Corallo

1,02 €
0,97 € Збережіть 5%

(0,97 € 1 кг)

з податком

Натуральна італійська мармурова крихта. Фракція 1-4 мм. Природний колір на вигорає і не блідне на сонці.

В наявності
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Для полімерних і мозаїчних підлог

Мармурова крихта (декоративна) застосовується для виготовлення полімерних і мармурово-мозаїчних підлог. Перевірені часом технології не застарівають і залишаються настільки ж затребуваними сьогодні, як і багато років тому, у зв'язку з їх простотою, надійністю і високу зносостійкість.

Мармурова крихта краще піддається шліфуванню й поліруванню, ніж інші оздоблювальні матеріали, наприклад, такі як базальт і граніт. При цьому мозаїчні покриття з мармуру не викликають іскри при ударах, жорстких дотиків або від тертя. Як, наприклад, буває при експлуатації граніту. Це досить важливо для вибухонебезпечних і пожежонебезпечних об'єктів.

Мармурова крихта відрізняється підвищеною морозостійкістю, що дозволяє успішно застосовувати її не тільки для внутрішньої, але і для зовнішньої обробки.

Натуральний колір не блідне і не вигорає на сонці!

Для декоративних штукатурок

Мармурова крихта використовується для виробництва рельєфних мозаїчних штукатурок.

Крупна мармурова крихта більше підходить для виготовлення фасадних штукатурок, (особливо для цоколя), дрібна мармурова крихта - для виробництва штукатурок для внутрішніх робіт. Мармурова крихта чудово протистоїть негоді. На думку фахівців, якщо при внутрішній обробці офісів декоративні штукатурки використовують на великих площах, то в котеджах і квартирах їх краще застосовувати на невеликих поверхнях або для акцентування окремих фрагментів інтер'єру: прорізів, ніш, виступів, арок, коробів, стійок і т. П. . оскільки кам'яна крихта все-таки більш холодний матеріал, ніж, наприклад, шпалери, він доречніше в нежитлових приміщеннях: у ванних кімнатах, коридорах, холах та ін. Зовні мозаїчну штукатурку можна використовувати для оформлення як усього будинку, так і для окремих архітектурних елементів , які в результаті будуть виглядати нітрохи не гірше облицьованих штучним каменем.

Для виробів з штучного (литтєвого) каменю

Мармурову крихту також широко використовують в якості наповнювача для виробів з штучного (литтєвого) каменю з використанням поліефірних, акрилових і епоксидних смол. Чим вищий вміст мармурової крихти у виробі, тим ближче буде схожість до натурального каменю.

chat Коментарі (0)