Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
  • -10%
Краска Remmers Betonversiegelung
  • Краска Remmers Betonversiegelung

Фарба Remmers Betonversiegelung

12,144 €
10,93 € Збережіть 10%
з податком

Дисперсійна фарба, що витримує масла, у т.ч. гарячі.

Упаковка
В наявності 2915
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Сфера застосування

Система покриття для збірних ємностей і ванн (гарячі масла, дизельне паливо, відпрацьоване моторне масло і від приводів).

Властивості продукту

Водна дисперсна суміш штучних матеріалів на базі сополімерізата з вінілацетату та етилену.

Будівельні передумови

Шляхом конструктивних заходів необхідно уникати появи на поверхні ємностей і ванн подряпин і сколів. Необхідно враховувати, що надалі поверхні будуть піддані тиску «падаючої рідини». Наявність рухливі частин в обсязі ванн і ємностей не припустимо. Бетонні, штукатурні та шовні поверхні повинні бути здатними до витримуванню навантаження, бути без будь-яких ушкоджень. Внутрішні примикання повинні бути виконані окружкою. Штукатурка і шви повинні міцно триматися на несучих конструкціях, стінах або підставах. Їх поверхня не можна вирівнювати сталевою кельмою, а тільки лише дерев'яними тертками. Залізнення поверхонь цементом не допускається. Отвори для труб не повинні розташовуватися нижче рівня передбачуваного заповнення ємностей рідиною. При наявності кладки або бетонних поверхонь, що не задовольняють перерахованим вище умовам, їх необхідно закрити цементною штукатуркою.

chat Коментарі (0)