Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
Tikkurila Temafloor P 300
  • Tikkurila Temafloor P 300

Tikkurila Temafloor P 300

10,52 €
з податком
Кольорове двухкомпонентное епоксидне покриття, що не містить розчинників.
Упаковка
В наявності
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Темафлор П 300 - Temafloor P 300

ТИП Двокомпонентне епоксидне покриття, яке не містить розчинників.
Область застосування Призначений для нових і старих бетонних підлог, що піддаються значним механічним і хімічним навантаженням.
Об'єкти застосування Для бетонних підлог в промислових і складських приміщеннях, ремонтних майстерень, наприклад, у виробничих приміщеннях і коридорах де переміщаються вантажопідйомники, а також в складальних цехах і на целюлозно-паперових комбінатах. Також для паркувальних площ, гаражів, офісних приміщень, торгових і громадських приміщень, ресторанів, барів, кафе і тд.
Технічні дані
Характеристики
Саморозглажувальне покриття. Має хорошу зносостійкість. Витримує вплив води, масла, жиру, хімікатів і розбавлених розчинів неокисляющих кислот, лугів і сольових розчинів. Стійкий тільки до короткочасних впливів окислюють кислот і відбілюючих реагентів. Більш детальна інформація про хімічну стійкість покриття представлена в окремій таблиці.
Витримує + 70?C сухого тепла і + 60?C при зануренні. Не витримує різких, великих і повторюваних змін температури.
При застосуванні затверджувача Темафлор Флекс (Temafloor Flex, код 930 5002) досягається еластичність л / к плівки, яка добре витримує зрушення і / або розтріскування бетонної основи.
Для фарби доступні відтінки кольорів RAL EFFECT металік.
Кольорові каталоги RAL, NCS, SSG, BS, MONICOLOR NOVA і каталог квітів SYMPHONY. Колерується по системі TEMASPEED. Також відтінки кольорів металік RAL EFFECT.
Ступінь блиску Високоглянсова
Витрата
Витрата на бетонну підлогу в середньому:
При товщині плівки 0,3 мм витрата ін. 3 кв.м / літр
При товщині плівки 0,5 мм витрата ін. 2 кв.м / літр
Практична витрата залежить від пористості і шорсткості поверхні і від методу нанесення.
Співвідношення змішування
Основа - 4 частини за обсягом, 167-серія
Затверджувач - 1 частина за обсягом, код 008 4514
або
Основа - 2 частини за обсягом, 167-серія
Затверджувач Темафлор Флекс - 1 частина за обсягом, код 930 5002
Спосіб нанесення Готову суміш вилити на підлогу і рівномірно розподілити по поверхні зубчатим сталевим або іншим шпателем, потім вирівняти валиком.
Життєздатність суміші 20 - 30 хвилин після виливання на підкладку, ок. 15 хвилин в ємності для змішування компонентів.
Час висихання при + 23?С і відносній вологості 50%
Від пилу, через 6 годин
На отлип при легких навантаженнях, через 16 год
Повне затвердіння, через 7 діб
При більш низькій температурі затвердіння сповільнюється. При застосуванні затверджувача Темафлор Флекс період висихання незначно довше, ніж при застосуванні стандартного затверджувача.
Сухий залишок Ок. 100% за обсягом.
Щільність 1,4 кг / літр (готової до застосування суміші).
Код Фарба 167-серія (167 7330 - для квітів металік), затверджувач 008 4514 або 930 5002
Інструкція застосування
Умови при обробці
Відносна вологість бетону не повинна перевищувати 97%. При нанесенні і затвердінні покриття температура навколишнього повітря, бетонної поверхні і покриття не повинна опускатися нижче + 15?C. Відносна вологість повітря повинна бути нижче 80%.
Увага! При використанні епоксидних поверхонь поза приміщенням характерні природні потускнение і Мелень згодом.
Попередня підготовка
Нова бетонна поверхня:
Цементний клей видалити дрібоструминного очищенням або травленням розчином соляної кислоти. Вибрати відповідний для даного приміщення метод очищення. Після очищення ретельно видалити пил пилососом. Для травлення використовувати розведену соляну кислоту (1 частина концентрованої соляної кислоти на 4 частини води). Після травлення соляною кислотою ретельно промити підлогу водою і висушити.
Стара бетонна поверхня:
Жир, масло, хімікати та інші забруднення видалити, промивши емульсією Мааліпесу. Видалити старе відшаровується покриття шліфуванням. Вибрати відповідний для даного приміщення метод очищення. Очистити вибоїни та тріщини до чистого бетону. Тріщини розширити, наприклад, абразивним інструментом. Видалити зруйнований бетон і пил.
Вирівнювання цементної стяжки
Переконайтеся про технічну сумісності покриття з матеріалом цементної стяжки.
Грунтування Для грунтування використовувати епоксидний лак Темафлор 200 або 400, розведений на 30-50% розчинника +1031 або 1029. Суміш лаку нанести на підлогу в кількості, необхідній для повного насичення бетонної поверхні. Якщо грунтовка повністю всмоктується в бетонну поверхню, слід нанести другий шар грунту для отримання безпористу поверхні. Другий шар грунту можна наносити через 2 години "мокрий по мокрому". Погано загрунтована, тобто пориста поверхня, може викликати утворення повітряних бульбашок і кратерів на поверхні фінішного покриття.
Закладення Вибоїни та тріщини на поверхні, що фарбується слід заповнити шпаклівкою Колофіл або сумішшю нерозбавленого Темафлор 200 або Темафлор П 300 з сухим, чистим піском. Приблизне співвідношення змішування: 1 частина за обсягом готової епоксидної суміші з затверджувачем і 1 - 2 частини за обсягом піску дисперсностью 0,1 - 0,6 мм. Вирівняні місця відшліфувати до рівня навколишнього статі перед нанесенням фінішного покриття.
Розведення Увага! Епоксидне покриття Темафлор П300 можна розбавляти.
Облицювання Нанесення фінішного покриття можна проводити не раніше ніж через 6 годин, але не пізніше, ніж через 24 години після грунтування і вирівнювання поверхні. Якщо загрунтована поверхня не була пофарбована в перебігу 24 годин, то перед нанесенням фінішного покриття загрунтовану поверхню слід прошлифовать для додання шорсткості. Готову суміш вилити на підлогу і рівномірно розподілити по поверхні зубчатим сталевим або іншим шпателем. Потім вирівняти поверхню валиком. Рекомендована товщина покриття 0,3 - 0,5 мм.
Змішування компонентів Додати затверджувач до основи в правильному співвідношенні змішування і ретельно перемішати, використовуючи ручну низькооборотної дриль з мішалкою (час змішування близько 2 хвилин). При визначенні необхідної кількості суміші слід взяти до уваги площу поверхні, що фарбується і життєздатність суміші. Увага! Погане перемішування або неправильне співвідношення можуть привести до нерівномірного отверждению, погіршення властивостей покриття та незадовільного кінцевим результатом.
Очищення інструментів
РОЗЧИННИК 1 029 або Розчинник тисячу тридцять одна.
Гранична величина EU VOC (ЛОС) 2004/42 / EC ЛОС 2004/42 / EC (cat A / j) 500 г / л (2010)
Темафлор П300: макс. ЛОС <500 г / л
Охорона праці
Перед застосуванням слід уважно вивчити текст і попереджувальні позначення на заводських етикетках. Більш детальна інформація про небезпечні компонентах і заходи безпеки приведена в паспорті техніки безпеки, який за запитом можна отримати у спеціалістів Tikkurila Oyj. Тільки для професійного і промислового застосування.

Достовірність справжніх даних грунтується на лабораторних випробуваннях і практичному досвіді і перевірена в зазначений в технічній характеристиці день. Якість матеріалу забезпечується фірмовою системою якості, повністю відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 14001. Як виробник фірма не може нести відповідальність за шкоду, завдану застосуванням матеріалу не відповідно до виданої фірмою інструкцією із застосування або при використанні по неправильному призначенням.

chat Коментарі (0)