Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
  • -5%
Грунтовка Disboxid 420 E.MI Primer
  • Грунтовка Disboxid 420 E.MI Primer

Грунтовка Caparol Disboxid 420 E.MI Primer

22,30 €
21,19 € Збережіть 5%
з податком

Прозора 2-компонентна епоксидна смола для грунтовки мінеральних підлог, з мінімальною емісією, випробуваний і контролюється T?V на наявність шкідливих речовин. Особливо добре підходить для підкладок схильних волозі.

Упаковка
В наявності
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Область застосування

За рахунок зведення до мінімуму емісій і шкідливих речовин особливо добре підходить для всіх "чутливих" зон, наприклад, приміщень для перебування людей, лікарень, дитячих садків і ясел, шкіл і т.п.

Довготривале надійне зчеплення, в тому числі при сильних коливаннях температури і вологи, разом з Disboxid 421 E.MI Coat та іншими криючими покриттями Caparol. В якості грунтовки, шпаклівки на сдир і розчинного настилу на мінеральних підкладках під покриттями для підлоги, наприклад: виробничі та складські приміщення, офісні приміщення, приміщення для перебування людей, а також торговельні зали.

Властивості

мінімальні емісії
перевірено T?V на вміст шкідливих речовин
допущено Німецьким інститутом будівельної техніки
не містить бензольного спирту і алкілфенол
хороша проникаюча здатність
дуже хороше зчеплення з бетонною підкладкою

chat Коментарі (0)