Категорії

Бренди

  • Розпродаж!
Isolan Baudicht
  • Isolan Baudicht

Isolan Baudicht

2,86 €
з податком

Екологічна ізоляційна маса. Чорна, водорозчинна ізоляційна маса з наповнювачами на основі бітуму з еластичною пластмасою, без розчинників. Після висихання виходить міцний, пластичний, еластичний, водостійкий ізолюючий шар, який перекриває мікротріщини.

Упаковка
В наявності
Кількість

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Isolan Baudicht - Екологічна ізоляційна маса

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ

Опис продукту: Чорна, воднорастворімих ізоляційна маса з наповнювачами на основі бітуму з еластичною пластмасою, без розчинників.

Після висихання виходить міцний, пластичний, еластичний, водостійкий ізолюючий шар, який перекриває мікротріщини.

Особливі властивості: 1-компонентна, екологічна ізоляційна маса зі слабким запахом. Хороша стійкість до атмосферних впливів. Для використання також в якості підкладок на вологих будівельних поверхнях. Швидко висихає навіть при + 5 ° C!

Області застосування: Як ізоляційний матеріал у вигляді пасти для виконання ізоляційної облицювання згідно ?NORM B 2209 або як вживана холодної шпаклювальна маса на основі бітуму для герметизації будівель в таких випадках навантажень відповідно до DIN 18195:

A) Волога поверхня
B) ненакаплівающаяся інфільтраційна вода
C) безнапорная вода на поверхнях перекриттів і вологих приміщеннях
D) покриття, що блокує капілярний підйом води
Для ізолювання зовні підвальних стін, поглиблених в землю бетонних резервуарів, колодязів, бетонних басейнів, свердловин; для гідроізоляції камер для сушки деревини. Для приклеювання ізоляційних плит з полістиролу, поліуретанової пінки і ін. ЗБВ плити вище рівня землі слід додатково закріпити на кілочках. Не застосовувати в разі постійного впливу води з напором. Чи не придатна для безпосереднього контакту з питною водою. Не підходить для застосування при постійному впливі води при зануренні. У разі періодичного появи води застосовувати ISOLAN KELLERDICHT 2K. Для виконання покриттів на камерах для сушіння деревини.

опір:

Хімічний: Вода, розчини солі, сильно розведені кислоти і луги; НЕ стійка до масел, жирів і розчинників.
Механічна: Стойка до невеликих натиском і ударам.
Атмосферних явищ: Після повного висихання стійка до морозів і високих температур приблизно до 80 ° C (суха).
Температурі - суха: прибл. до 80 ° C
волога: прибл. до 40 ° C
Колір чорний

ТЕХНІЧНІ ДАНІ


Щільність: 1,1 кг / л
Утримання постійного компонента: прибл. 61%
Час висихання до моменту При витраті прибл. 2,4 кг на 1 м2 прибл. 4 години.
придбання стійкості до дощу (20 ° C): Вищенаведена стійкість до дощу досягається в разі вільно провітрюваних поверхонь; в точках склеювання плит стійкість до дощу досягається через кілька днів.

Кількість шарів покриття: 1 - 2

Витрата: прибл. 1,6 кг на 1 мм товщини сухого шару.

У разі ґрунтової вологи і ненакаплівающейся інфільтраційної води 4,8 кг / м2 = 3 мм сухого шару

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

Підготовка поверхні: Підложки не повинні містити жиру і пилу, бути міцними, з гарну адгезію. Вони можуть бути злегка вологими. Надмірно адсорбирующие підкладки слід попередньо зволожити.

Структура нанесення: l Грунтувальний покриття

1 x ISOLAN BAUDICHT, наносити при розведенні водою 1: 1.

l Завершальне покриття
1 - 2 x ISOLAN BAUDICHT, наносити не розводячи.

Нанесення: ISOLAN BAUDICHT слід перед використанням ретельно розмішати.

Для нанесення покриття грунтовки використовувати матеріал ISOLAN BAUDICHT, розведений водою у співвідношенні 1: 1, за допомогою щітки або пензля. Потім нанести нерозбавлений матеріал ISOLAN BAUDICHT за допомогою шпателя. Після додавання 2-3% води можна наносити покриття також щіткою. Залежно від бажаної товщини покриття необхідно нанесення 1-2 шарів матеріалу ISOLAN BAUDICHT. Якщо потрібно механічне зміцнення ізоляційного покриття вставками з сітки, наприклад, на стиках, загинах на стіни і т.п., то, як правило, слід передбачати 2-кратне нанесення матеріалу ISOLAN BAUDICHT. В такому випадку сітку слід добре втиснути в перший свіжий шар, а другий шар ізоляційної маси нанести після висихання першого.

При приклеюванні ізоляційних плит слід нанести матеріал точково або смугами на плити і притиснути плити до підкладки. В області цоколів ізоляційні плити необхідно закріпити додатково механічно за допомогою пластикових дюбелів (як наприклад, в комплексних системах утеплення).

Матеріал ISOLAN BAUDICHT слід наносити виключно при температурі від +5 ° С до 30 ° С (температура підкладки і повітря). Не обробляти при з'являється тумані або загрозу дощу.

Час очікування: Між складом грунтовки покриттям і першим шаром покриття - 1-2 години, між першим і другим шаром покриття в залежності від умов висихання - 1-2 дня, при холодній, вологій погоді навіть кілька днів.

Час остаточного висихання: Достатня стійкість до дощу утворюється протягом невеликого часу, а при холодній, вологій погоді - через кілька днів. Земляні насипи повинні виконуватися тільки через 3-4 дні, причому покриття слід оберігати від механічних впливів. Земляні насипи на ізоляційних плитах можна виконувати через кілька годин після монтажу.

Нанесення на старі покриття: Старі покриття, виконані матеріалом ISOLAN BAUDICHT, після очищення можна знову прогрунтувати цим же матеріалом. Якщо у виняткових випадках необхідно нанести покриття ізоляційною масою ISOLAN BAUDICHT на старі покриття з іншого матеріалу, необхідно нанести пробне покриття на поверхні з метою визначення сумісності та адгезії.

Очищення інструменту: У свіжому стані - водою. Засохлу масу ISOLAN BAUDICHT - розчинником VERD?NNUNG 149.

Зберігання: Зберігати в ретельно закритих ємностях, берегти від морозу. Час зберігання: прибл. 1 рік.

Попередження про небезпеку і поради щодо забезпечення безпеки:

Попередження про небезпеку і поради щодо забезпечення безпеки при поводженні з нашими продуктами містяться в діючих паспортах безпеки продуктів. З відповідними паспортами безпеки продуктів можна ознайомитися на нашому веб-сайті www.avenarius-agro.at або можемо вислати вам на вимогу.

Утилізація відходів: Не викидати матеріалу ISOLAN BAUDICHT в каналізацію / воду. Залишки необхідно утилізувати згідно ?NORM S 2100, код 54407. Засохлу масу ISOLAN BAUDICHT можна утилізувати як побутові відходи

chat Коментарі (0)