Категорії

Бренди

 • Розпродаж!
Isolan Kellerdicht 2-K
 • Isolan Kellerdicht 2-K

Isolan Kellerdicht 2-K

4,13 €
з податком

Двокомпонентне товстошарове бітумне покриття. Еластичне, двухкомпонентное бітумне покриття, покращене пластмасою, без розчинників, що перекриває тріщини за допомогою порошку з гідравлічним з'єднанням для безпечного ущільнення будови.

Упаковка
В наявності
Кількість

 • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
 • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
 • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

 • Isolan Kellerdicht 2-K
 • Двокомпонентне товстошарове бітумне покриття

Інформація про продукт

Опис продукту: Еластичне, двухкомпонентное бітумне покриття, покращене пластмасою, без розчинників, що перекриває тріщини за допомогою порошку з гідравлічним з'єднанням для безпечного ущільнення будови.

Особливі властивості: Покриття ISOLAN KELLERDICHT 2K призначене для застосування в холодному вигляді і проявляє хорошу адгезію до бетону, штукатурці, волокнистому цементу і газобетону, злегка влажнойповерхності, має хорошу стабільність. Створює пластично-еластичну ізоляцію, що перекриває капілярні тріщини, з хорошою опірністю капілярної воді і скупчується вологи; відповідає нормам ?NORM B 2209 і DIN 18195.

Області застосування: Як придатного для шпаклівки ізоляційного матеріалу для виконання ущільнень згідно ?NORM B 2209 або DIN 18195 з метою ущільнення споруди проти піднімаючої ґрунтової вологи (капілярна вода) і ненакопиченої інфільтраційної води і періодично накопичуванної інфільтраційної води (DIN 18195, частини 4-6). Для вертикальних і горизонтальних поверхонь. Крім цього для приклеювання плит теплоізоляції на основі полістиролу, поліуретану і піноскла. Для підвалів у житлових і комерційних об'єктах, підземних гаражів і підпірних стін. Не придатне для застосування в якості ущільнення плоских дахів і ємностей і в разі напору води з боку основи.

Опірність:

Хімічна: Затверділе покриття ISOLAN KELLERDICHT 2K є стійким до води, нейтральним солей, розведеним лугів і перегнійним кислотам. Чи не є стійким по відношенню до кислот, рослинних масел, розчинників.

Механічна: Захисні шари і захисні заходи відповідно до DIN 18195-10.

Готове ущільнювача покриття не можна залишати відкритим на тривалий час, в разі необхідності захищати від ультрафіолетового випромінювання.

До атмосферних впливів: Готове ущільнювача покриття не можна залишати відкритим на тривалий час, в разі необхідності захищати від ультрафіолетового випромінювання.

 • До температури - суха до прибл. +80 ° С

  волога до прибл. +40 ° С

 • Колір: чорний

 • Свідоцтво: Досліджено згідно DIN 18195, частина 2, товстошарове бітумне покриття, модифіковане пластичної масою.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

 • Змішування щодо: 22 вагові частини компонента А
 • 8 вагових частин компонента В
 • Густина: Компонент А прибл. 1,0 кг / л
 • Компонент В прибл. 1,4 кг / л (насипна вага)
 • Змішаний матеріал прибл. 1,1 кг / л


Зміст твердої речовини: >70%

Температура займання: негорючий

Час обробки: прибл. 1,5 часа (20 °C)

Стійкість до дощу: Через прибл. 4 часа (20 °C)

Затвердіння: 1-2 дні

Перекриття тріщин: >2 мм (E DIN 28052-6 при 4 °C)

Реакція на згин в холодному вигляді: <0 °C (DIN 52123)

Водонепроникність: Герметично (DIN 52123, ширина щілини 1 мм)

Товщина шарів: 1 мм в сухому вигляді, що відповідає 1,4 мм в мокрому вигляді.

Кількість шарів покриття: 2-3

 • Витрата:
 • Затираюча шпаклівка: 1,2 кг/м2


Покриття грунтовки: прибл. 0,1 кг/м2 (1 х ISOLAN KELLERDICHT 2K, розведений водою 1:1)

 • На грунтову вологу і 4,6 кг/м2 (4,5 мм в мокрому виді або 3,0 мм в сухому виді)
 • ненакопичующу
 • інфальтраційну воду


 • На накопичуванну 6,2 кг/м2 (6 мм в мокрому виді або 4,0 мм в сухому виді)

інфільтраційну воду

Приклеювання плит теплоізоляції 1-2 кг/м2

Рекомендації до застосування

Підготовка поверхні

Основи повинні бути міцними, рівними, хорошою несучою здатністю, не повинні бути замерзлими, містити скупчення гравію, широких тріщин і напливів, шкідливих забруднень, які поділяють коштів, бруду, залишків розчину і підгоріли місць. Все абсорбуючі основи слід заґрунтувати грунтовки покриттям. Основи можуть бути злегка вологими. Заокруглення внутрішніх і зовнішніх ребер в кутах слід зробити з розчину при застосуванні овальної кельми. Старі бітумні ізоляції з гарну адгезію можна після очищення покрити знову. Відкриті щілини 2-5 мм слід закрити масою ISOLAN KELLERDICHT 2Kпрі помощізатіраніяшпаклевкі або - попередньо - тонкошаровим розчином, причому слід уникати утворення бульбашок в глибоких порах або порожніх місцях в бетоні. Поглиблення або відкриті вертикальні щілини> 5 мм слід завжди закривати розчином.

Структура покриття
 • 1. Затирають шпаклівка (у разі потреби для закриття пір і усадочних раковин):
 • 1 х ISOLAN KELLERDICHT 2K, разбавівпрібл. 5% водою, затерти жорстко металевим полутерком,
 • 2.· Грунтувальний покриття
 • 1 х ISOLAN KELLERDICHT 2K, розбавити водою 1: 1
 • 3.· Покриття
 • 2 х ISOLAN KELLERDICHT 2K, наносити методом шпаклівки без розведення.
Нанесення

Для розмішування ISOLAN KELLERDICHT 2K слід застосовувати дрель з лопатевим змішувачем. Спочатку швидко замісити рідкий компонент. Потім компонент В (у вигляді порошку) додавати порціями до рідкого компоненту і розмішати масу до однорідної консистенції без грудок. У разі приготування часткових кількостей обидва компонента повинні бути зважені у відповідному відношенні (компонент А: компонент В = 22: 8).

Нанесення товстошарового бітумного покриття проводиться за допомогою згладжує кельми або металевого напівтертка як мінімум в двох робочих проходах кожен раз в шарі необхідної товщини. На бетонних основах необхідна затирають шпаклівка. Ця шпаклівка повинна бути висохлої перед нанесенням ущільнюючого шару.

Готова змішана маса ISOLAN KELLERDICHT 2K повинна бути вироблена до закінчення часу удобообрабативаемості (дивись Технічні дані). Температура під час вироблення і затвердіння: від мінімум +5 ° C до максимум +30 ° C (повітря, основа і матеріал). Чи не замішувати при безпосередньому сонячному освітленні.

Точкове приклеювання ізоляційних плит проводиться на висохлому ущільнюючої шарі. У разі недостатньої опори плит або при сильному сонячному освітленні може доходити до спучування плит, які в результаті відриваються від основи. Це явище можливо також при низькій температурі і дощовій погоді до прибл. 7 днів після приклеювання в результаті більш повільної сушки ISOLAN KELLERDICHT 2K.

Заокруглення внутрішніх ребер (для підлоги плита / підвальна стіна) слід формувати відповідно до DIN 18195 з цементного розчину і потім покрити масою ISOLAN KELLERDICHT 2K.

Час очікування

При сильних впливах, наприклад, що накопичується періодично інфільтраційної води в місцях з'єднань, внутрішніх і зовнішніх ребер, кутів і т.п. безумовно, необхідно дворазове нанесення маси з укладанням сітки зі скловолокна; цю сітку слід при цьому повністю занурити в свіжому першому шарі. Занурення сітки має застосовуватися також на горизонтальних поверхнях, щоб забезпечити мінімальну товщину шару. Ізоляція наноситься на сторону, звернену до води.

Час остаточного висихання

Між затирають шпаклівкою і першим шаром покриття ISOLAN KELLERDICHT 2K має пройти прибл. 3:00.

Між шарами покриття ISOLAN KELLERDICHT 2K в залежності від температури 1-2 дня.

Покраска старих покриттів

Достатньої стійкості до дощу покриття досягає, як правило, вже через прибл. 3:00. Земляні насипи можна виконувати через 2-3 дня. Навантаження водою повинна наступити не раніше ніж через 7 днів.

Старі покриття з маси ISOLAN KELLERDICHT 2K можна після їх очищення знову покрити цим засобом.

Чистка інструментів

У свіжому стані - водою. Засохлу масу ISOLAN KELLERDICHT 2K - розчинником <span style = "font-size: 10.0pt; font-family: '


chat Коментарі (0)